DC12V/24V LED Rørlys
DC12V/24V LED Rørlys
Detaljer:
1.Langere lys uten UV.
2. Ikke falme eller flimre, og de er 100 % resirkulerbare.
3. Minimum 50 % effektreduksjon sammenlignet med lysstoffrør.
Sende bookingforespørsel
Beskrivelse
Sende bookingforespørsel
trekk:
Spesifikasjon:
Makt 10W  12W  16W